2019 m. vasario 22 d., penktadienis

Zooparkas Vilniuje (Ogmios miestas)

Apie šią vietą sužinojau iš draugės, kuri gyvena Vilniuje. Ji ten surengė dukrytės gimtadienį. Įsirašiau tą vietą į savo lankytinų vietų sąrašą, kad kada nors... Gal taip ir būtų užsimiršę, jei ne Adventur 2019 parodoje mus sustabdęs vaikinas, siūlantis įsiamžinti su Chameleonu ir Zooparko logotipu. 


Parodžius šią foto, gavome 30% nuolaidą bilietams, vasario mėnesiui. Tai gi ... Mes čia 😊
Šis zooparkas - pirmasis Vilniuje zoologijos sodas, kviečiantis iš arčiau susipažinti su gyvūnų pasauliu! Tai 2500 kv.m., virš 60 skirtingų gyvūnų rūšių, 8 erdvūs gimtadienių kambariai! Čia iš arti galėjome pamatyti vieną mažiausių primatų pasaulyje – nykštukinę marmozetę, smalsuolius katinius lemūrus (kurie buvo saugiai pasislėpę :D) , išdykusių surikatų šeimą, didžiausius vėžlius Lietuvoje. Galėjome pavaišinti nektaru spalvotąsias papūgas loriketas bei gražuolius, pūkuotukus triušiukus. Mes maitinome triušiukus. 

Triušukų ir Jūrų kiaulyčių gyvenvietė. Triušiukai leidžiasi glostomi, valgo iš delnų.

Yra didžiulis akvariumas, man labiausiai patiko "blyneliai" su baltais burbuliukais ... :D  


O jau papūgėlės, kad bendrauja viena su kita.. Čirška be perstojo... 

Terariumų gyventojai ... Kai kurie taip užsislėpę, kad sunkiai įžiūrimi... 

Dar daugiau zoo gyventojų. Kai kurie žaidžia, kai kurie sau ramiai įsitaisę miega...


Pakeliui į džiungles pamatėm didžiulius vėžlius. 

Taip pat ten mus turėjo pasitikti katiniai Lemūrai. Bet juos radome pasislėpiusius  :D Pasivaikščiojimas džiunglėse. Labai smagu vaikštinėti tarp laisvai lakstančių beždžionėlių :) 
Dar vieni džiunglių gyventojai. Nesu net girdėjusi apie juos... Tikrai labai puiki vieta susipažinimui su gyvūnėliais ir laisvalaikio praleidimui. 

Renata

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą