2019 m. sausio 25 d., penktadienis

Tarptautinio turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR 2019

Na ką, ir vėl mus visus kviečia apsilankyti, Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR. Pernykščiai įspūdžiai -> ADVENTUR 2018.

Šiemet, man asmeniškai, paroda pasirodė šiek tiek skurdesnė, nei pernai. Bet radom sau naudingos/reikiamos informacijos pakankamai. Taip pat, kaip ir pernai, be lankstinukų krūvos, namo parsivežėme ir geras emocijas. Pirmiausia mus pasitiko Ukmergė. Sudalyvavus jų siūlomoj "ala" viktorinoj, atsakius į kelis klausimus, kolegės laimėtas pirmas prizas (magnetukas). 
Radviliškis patraukė akį labai įdomiom pristatymo dekoracijom. 
Be abejo aplankėme ir saviškius. Molėtai šiemet paskendę balionų debesyse. Bendru stendu dalinosi Molėtai, Ignalina, Zarasai, Utena bei Anykščiai. Sudalyvavome Molėtų konkurse ->  Molėtų turizmo ir verslo informacijos centrasNusifotografavus prie jų stendo, foto reikia įkelti po jų fb postu komentare ir tu jau dalyvauji konkurse ;) Anykščiai vaišino vynu. Aš ragavau braškių skonio. Patiko :). 
Alytus siūlė dalyvauti loterijoje, kurioje, atsakius į išsuktą klausimą, gavome prizus. Knygas bei atšvaitus. 
Birštonas su Eglės sanatorija kvietė išbandyti sveikatinimo ir gydymo kelias paslaugėles. 
Pradžiai paskanavome jų siūlomų arbatėlių. Gavom deguonies.. :D 


Išbandėm baltojo purvo veiksmingumą. 
Gavom patarimus netaisyklingos laikysenos korekcijos pratimams. Kai pavardino, kas pas mane ne visiškai taisyklinga, pasijutau kreiva :D. Bet gavau iš tie gerų patarimų. Paskutinė stotelė "Įtampos sričių atpalaidavimas". Išmėginom pėdos atpalaidavimo pratimus su kamuoliuku. Veiksminga ;).
Atlikę visas procedūras, surinkę atitinkamus anspaudukus, jau galėjome dalyvauti konkurse. Lauksim žinių, gal būtent mes būsim tie laimingieji ir galėsime išbandyti nemokamai Eglės sanatorijos siūlomas paslaugas jau Birštone ;). 

Poilsiauk aktyviai salė...  Neturiu ką pasakyti :) 
Užsienio šiemet labai mažai stendų, dauguma pasyviai sėdi su keliais lankstinukais apie savo miestą. Gal šeštadienį ten bus aktyviau. 


Išmėginau jėgas su "Lankiniu", bent jau į stendą, tai tikrai pataikiau taikliai :D. Į takinius... Nesakysiu .. :D


"Lankinis", tai naujas ir smagus komandinis žaidimas su lankais ir strėlėmis, panašus į lazerius ir dažasvydį. Kvietė apsilankyti. 

Pažink pasaulį. Ten, vien dėl 2019 kelionių katalogų užsukome ir sudalyvavome TEZ tour prizų rato sukime, kur laimėjome priziukus. Tokie tie mano įspūdžiai. Ką gero matėte Jūs? 

Renata

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą