2016 m. liepos 24 d., sekmadienis

DINO parkas OZAS
Jau senokai planuose turėjome aplankyti Dino parką esantį Vilnius - Kaunas autostradoje. Tačiau, kol susiruošėme tokiai išvykai, tai sulaukėme atidarymo ant Ozo stogo. Arčiau, o ir naujienos visada labiau traukia.
Bilietų kainos sakyčiau kiek didokos (ech tas euras), bet mokomės prie to priprasti. Suaugusiems - 8 eur, vaikams - 7eur, vaikams iki 2 metukų nemokamai. Laikas nėra ribojamas. O su užsegta ant rankos apyranke, gali ten lankytis visą dieną. T.y. palikusi parką, tą pačią dieną, gali dar čia pat grįžti, susimokėti antrą kartą nereikės.

Šiame Dino parke yra apie 40 įvairaus dydžio dinozaurų. Jie juda ir riaumoja. Vos tik įėjus į parką, iš visų pusių pasigirsta įvairūs riaumojimai. Tikrai įdomu juos stebėti. Prie kiekvieno dinozauro yra lentelės su aprašymais. 
Į tą pačią kainą įeina vaikų žaidimų aikštelė, batutai.. Viskas labiau tinka patiems mažiausiems lankytojams. O 9 metų vaikinui visos ten esančios pramogos jau išaugtos, kad ir kaip dar viskas rūpėtų. Taip pat ten yra suvenyrų parduotuvėlė, kavinukė...Vaikų pramogomis užsiimantys animatoriai.

Labai smagi vieta laisvalaikiui ;) 

Mamos Zitos apsilankymas Radailiuose -> Kelionė į dinozaurų parką.

Renata ir Aistė

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą