2019 m. gruodžio 16 d., pirmadienis

Illusion Rooms Vilniuje

Žiema šiemet kažkur pasiklydo... Lauke tamsu, niūru, bet namuose sėdėti tikrai nesinori. Tad lekiam, ten, kur oras nesvarbus. Lekiam į iliuzijų kambarius ;). Be abejo, tuo pačiu aplankysime ir Vilniaus eglę karalienę, Rotušės eglę bei užsuksime į Širvintų, kalėdiškai pasakišką, miestą ;). 
Esu buvusi Iliuzijų muziejuje, kuris įsikūręs Vilniuje, Vokiečių g. 6.  Įspūdžiai -> Iliuzijų muziejus Vilniuje. 
Šį kartą lankomės taip pat Vilniuje, tik adresas kitas - Gedimino pr. 2A. 
Tik įėjus pasitinka puikiai nusiteikusi darbuotoja, susimokam už bilietukus (visos kainos čia -> Illusion-rooms-vilnius), kuri pataria kelionę pradėti veidrodžių labirintais. Visi gavome užsidėti pirštines ir pirmyn. Jausmas nenusakomas. Nesuprasi nei kur eiti, nei kur matai tikrą žmogų, o ne jo atspindį veidrodyje. Beje galima išsigąsti pačios savęs, kai matai "jų" kokias penkias žiūrinčias į tave (taip buvo būtent man :D ).  
Taip pat ten yra galvą ir kojas susukantis Velnio tunelis, kuriame man pasidarė bloga. Nešiau kailį iš ten kuo greičiau. Vaikams ten patiko. 
Disko kambarys, kuriame vienas gali pašokti, lyg būtum būryje... :D


Toliau patekome į  tikrovės suvokimą išbalansuojantį Anti-Gravitacijos kambarį. Galvasukys garantuotas! :D Apsilankius Dydžio iliuzijų kambaryje ir už save aukštesnį žmogų, gali "paversti" mažyliu. Taip pat smagu užsukus į  aukštyn kojom apverstą butą, kuriame pats smagumas užfiksuoti smagias išdaigas fotoaparatu.  

Taip pat gali virsti patiekalu.   UPS!Na ir dar daug visokių įdomybių...

Pabaigai dar kartą visi nėrėm į veidrodžių labirintą, per kurį grįžome prie išėjimo.. 

Buvo smagu tiek vaikams, tiek mamytėms ;). 

Aistės įspūdžiai iš šių kambarių -> Iliuzijų kambariai Vilniuje.

Renata

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą