2017 m. balandžio 1 d., šeštadienis

Namas aukštyn kojom. Drugelių šalis. Filmas

Smagu dalyvauti konkursuose, dar smagiau laimėti. Šį kartą laimė nusišypsojo laimėti bilietus į "Kino pavasario" pasirinktą filmą. Iš, tai dienai, siūlomų pasirinkau filmą "Žaidimų aikštelė".  Tai tikrais įvykiais paremtas filmas, kuris užduoda klausimą, ar mes pajėgūs paaiškinti blogio ir žiaurumo protrūkius bei ištakas. Šiuo atveju – paauglių. Pasibaigus filmui likau, tiesiogine ta žodžio prasme, išsižiojusi. Ir vien pagalvojus, kad tai juk iš ties vyksta realybėje, šiurpas nueina per kūną. Kai paklausia ar patiko filmas, atsakyti, kad patiko negaliu. Bet žiūrint jį, negalėjau atsipalaiduoti nei vienai minutei, tad tikriausiai galima teigti, kad filmas pasakė viską ką norėjo pasakyti. 


Kadangi jau važiavome žiūrėti laimėtąjį filmą, tad, tuo pačiu, kad jau esame Vilniuje, nusprendėme aplankyti ir namą aukštyn kojom. Namas pastatytas Ozo kieme. Iš išorės toks namas atrodo labai linksmai ir žaismingai. Manau traukia kiekvieno praeinančio akį. Nusipirkę bilietukus (suaugusiam 3 eur, vaikui 2 eur - buvimo laikas neribojamas) aukštyn kojom pastatytoje kasoje, žengiam į vidų. Tokioj nestabilioj būsenoj senokai nesu buvusi, svaigsta galva, neįmanoma ramiai išstovėti. Galvojau čia man vienai kuku, bet kai pamačiau visų reakcijas, o Aliza, pasodinta ant grindų, tiesiogine prasme, vos nenuriedėjo į šoną, supratau, kad su manimi viskas gerai :D. 


"Grįžus" namo aukštyn kojom, apsiauti tapkes misija sunkoka.    Linksmybės kūdikio kambaryje ;)


Psišokinėjimas lovoje :D


Kaži kaip sektųsi skaityti knygą aukštyn kojom ? 


Laukiame svečių, reik paruošti stalą.


O štai ir svečiai, kaži kaip juos susodinti ???


Svečiai pavaišinti, reik indus suplauti ...


Ar išsilaikytumėte taip ant karnizo ?O taip atrodo tualetas ir dušo kabina. 


Ar verta apsilankyti? Manau tikrai taip. Bent jau mums buvo smagu. O vėliau peržiūrint foto, gera nuotaika garantuota ;) 

Dar tuo pačiu apsilankėme gyvų tropinių drugelių parodoje (Oze), žaidimų planetos teritorijoje. Įdomu, gražu, labai šauni ten esanti darbuotoja, viską išsamiai papasakojo. Bet kaina sakyčiau didoka, tikėjomės įspūdingesnių vaizdų, daugiau gyvų drugelių. Trys suaugę ir du vaikai sumokėjome 13 eurų jau su pritaikytom nuolaidom.


Viduje labai šilta, tad striukes būtinai palikite rūbinėlėje prie įėjimo. Vaikščioti reikia atsargiai, nes drugeliai būna nutūpę tiesiog ant grindų. 
Yra kampelis kur galima pačiupinėti tikrus kokonus. Taip pat yra "spintelė" kurioje gimsta šie drugeliai ;)  


Gražių akimirkų ;) 

Oze taip pat teko lankytis -> Dino parkas ant stogo

Renata ir Aistė

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą