2015 m. liepos 10 d., penktadienis

R. Valeikis „Kukutapis viską gali!“ Spalvinimo knygelė vaikams

Tai kūrybiška spalvinimo knygelė vaikams. Čia su Kukutapiu vaikai mokosi kūrybiškumo. Juk Kukutapis viską gali!  ;)
Mano vaiko akį patraukė ant viršelio tupinčio katinėlio akys. Jos  tokios liūdnos, jog, rodos, kvieste kviečia su juo draugauti. Ir iš tiesų, verčiant knygelės lapus, pasidaro aišku, kad katinėlis įtraukia vaiką į kelionę kartu su juo.Pirmajame puslapyje, kaip ir pridera tik susitikus, katinėlis „prisistato" ir prašo prisistatyti savo bendrakeleivį. 
Keliaujant toliau Kukutapis prašo patarimų įvairiais klausimais. O visa tai reikia nupiešti, būtent tai ir skatina vaiko kūrybiškumą.
Pavyzdžiui, reikia sugalvoti ir nupiešti, ką Kukutapiui paėsti, kad jam nereikėtų raustis šiukšlių dėžėje. Arba nupiešti muilo burbulus, kuriuos pūtė katinėlis, kai dirbo burbulų pūtiku ir t.t.  


Taip pat prie vaiko ir Kukutapio knygelėje prisijungia ir knygelės dailininkas, kuris žaismingai pagelbėja katinėliui, kai šis norėdamas skraidyti su lėktuvu paprasčiausiai į jį netelpa dėl per didelės savo galvos. Dailininkas nupiešė katinėliui sparnus, taip parodydamas, kad knygelėje katinėlis gali būti bet kuo... Šioje knygelėje Kukutapis net mezga! Taip taip, mezga megztinius, kai kiti katinėliai tik ridena siūlo kamuolius.Tai labai linksma, kūrybiškumą skatinanti spalvinimo knygelė vaikams.

Mama Renata

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą