2022 m. rugpjūčio 31 d., trečiadienis

Eglė Gerulaitytė "Amerika be dangoraižių"

Tai antroji filosofiją ir tarptautinius santykius studijavusios žurnalistės, keliautojos, motociklininkės Eglės Gerulaitytės knyga. 

Pirmoji, „Bastūnės liudijimai“ apie keliones motociklu po Pietų Ameriką, išleista 2017 m. Perskaičiusi pirmąją, nepraleidau progos paskaityti ir antrąją. Puikios abi knygos. 

Jos drąsa keliauti motociklu įvairiom oro sąlygom, nežinomais, kartais net labai rizikingais keliais parodo, kaip reikia mėgautis gyvenimu,  o ne egzistuoti...  
Apie knygą:

„Amerika be dangoraižių“ – tai netradicinės kelionės motociklu, bekelės išbandymų ir nuotykių bei netikėtų atradimų knyga, pasakojanti apie Šiaurės Amerikos įdomybes ir gyvenimą. Navahų legendos, aligatorių medžiotojai, vudu raganos, Niufaundlando žvejai, Meksikos ir Gvatemalos indėnai, uždaroji socialistinė Kuba ir paslaptingos Karibų salų gentelės – visos šios istorijos, tikros ir nepadailintos, keistos ir kasdieniškos, knygoje atgyja kelionių dienoraščio forma.
Tai tarsi socialinis įvairių Šiaurės Amerikos ir Karibų šalių, tautų ir genčių komentaras, nuotykių knyga ir kartu – istorija apie gyvenimą kelyje, jaunos moters „atėjimo į amžių“ ir savo vietos po saule paieškų metraštis.
Gal kelionė be grįžimo datos gali tapti nauja pradžia?

Ranat

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą