2022 m. vasario 9 d., trečiadienis

Algirdas Morkūnas. Kelionės ant sofos

Visai smagios, tos kelionės ant sofos, bet taip keliaujant svoris nejučia pradeda augti... O jei der keksą išsikepi...  😁Knyga labai įdomi. Nors viskas aprašomai labai trumpai (juk noris keliauti ir keliauti, kad ir knygos puslapiais... 😁), bet tuo pačiu informatyviai ir aiškiai. Labai smagu, kad daug foto, kas man prideda pasakojimui dar daugiau aiškumo. Vienoje knygoje alankyta Etiopija, Čilė, Vakarų Papua, Beninas, Šiaurės Korėja, Iranas, Pakistanas, Kolumbija ir Tibetas.

Tai šalys į kurias, mano manymu, vyksta tik drąsiausi. Nuotykių, nežinomybės nebijantys keliautojai. Super. Šaunuolis Algirdas.  Ačiū jam už puikią kelionę ant sofos. 😁Apie knygą:

"Kitoks keliautojas, kitokios kelionės po pasaulį. Taip galima apibūdinti populiarų Journey.lt tinklaraščio autorių Algirdą Morkūną ir jo lankomas šalis. Visą Europą seniai išmaišęs lietuvis dabar yra susižavėjęs tolimais kraštais, kurių pažinimo sąlygos priklauso tik nuo atsitiktinumo: vietinių gyventojų ir valdžios nusiteikimo, gamtos stichijų, kitų palankių ar nepalankių aplinkybių.

Kodėl archajiškai gyvenančių Etiopijos genčių vyrai apsikarstę Kalašnikovo automatais?

Koks tūkstančių metų senumo ledyno Čilėje skonis ir kaip vietos policija suseka, kad atokios dykumos viduryje keliautojų automobilis viršijo greitį?

Kodėl Benino kaimelio vudu žynys, išvykęs neatidėliotinais reikalais, turi kaupti savo išmatas ir parsinešti jas namo?

Koks gyvenimas Irane, kuriam jau 40 metų JAV kasmet tai griežtina, tai švelnina ekonomines sankcijas?

Kodėl Šiaurės Korėjos viešbučių liftuose nėra kai kurių aukštų mygtukų?

Kaip Pakistano moterys apeina islamo apribojimus?

Ar Kolumbijos valdžios kova su narkotikų prekeiviais veiksminga?

Kodėl Tibete turgaus mėsininkai – tik kinai?" 

Visa tai sužinosite perskaitę knygą ;) 

 

 RenataKomentarų nėra:

Rašyti komentarą