2013 m. birželio 6 d., ketvirtadienis

Jorio antras mėnuoNet nepajutau, o štai jau ir antras mėnesiukas baigėsi! Joris taip greitai keičiasi ir taip greitai auga... Jis kitoks kas dieną, naujas garsas, kitokia šypsena. Vyrukas mūsų labai rimtas, bet kai pavyksta išprašyti jo gražia šypsenėlę rodos didesnio džiaugsmo ir nėra!
Joris jau turi ir pirmuosius žaisliukus, pelytę ir liūtuką. Nors didesnis džiaugsmas sesei, dažnai pasiskolina ir pasipuošia brolio žaisliuku, bet ir jis pats mosikuodamas rankytėmis ir kojytėmis suklūsta išgirdęs barškėjimą. Labai judrus ir nenustygstantis vietoje, nuo vieno lovos krašto iki kito nuslinkti jam nieko nereiškia.
Jau galime ir pasišnekėti su mažuoju, gražiai taria balses, juokingai gargaliuoja ir čiauška, kai visa šeima susirenkame vakare mielai klausomės Joriuko ''koncerto'' .
Visi gyvename mažojo princo ritmu, visi kartu miegame viename kambaryje. Nors turime savo lovas Joris miega šalia manęs, dažnai ir sesė į tarpą tarp mūsų įsispraudžia ir tuomet įsijungę lopšines ar pasakas užmiegame...


Saldžiausias miegas su tėtuku.


Mama Jurgita

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą