2016 m. lapkričio 20 d., sekmadienis

Mugių karštinė. Mamų mugės laimikisMugių privalumais ir minusais jau pasidalinau (Mugių karštinė), tad dabar noriu pasidalinti tais grožiais kuriuos radau būtent Mamų mugėje. :)
Važiavau apsipirkinėti trečiadienį į pavakarę, per pirmenybinį dalyvių apsipirkimą.

Ieškojau:
-27d Crocs dukrai į baseiną,
-20-21d tapukų, batukų žiemai pradedančiam vaikščioti sūnui,
-98-104d žieminių kelnių prie žieminės striukės (apie kurias, būdama ten, visai pamiršau ir net neperžvelgiau tų kabyklų),
-Pripučiamo arkliuko mankštoms namuose ir žaidimams (kurių man nuvykus jau nebuvo).
 

Iš to ko ieškojau nusipirkau:
1) Crocs'ai!!!
 
Crocs'ų nuosavybės teisės buvo iškart nustatytos ir perimtos naujos šeimininkės.
Kainavo 2,5 euro ir skelbiami geriausiu šių metų Mamų mugės laimikiu. 

Praėjus mažosios džiaugsmui buvo leista nufotografuoti.
Tikrai panešioti, bet dar bus nešiojami ilgai ilgai. Buvo reikalingi tik į baseiną, tad manau parduosiu tokios pat būklės. 

2) Tapukai, nors ne, jau visi batai broliukui. 
Spalva ne pati vyriškiausia, primena violetinį Kedį... Bet batukų mielumas ir tinkamumas idealus.
Kainavo 4 eurus, velcro neapsipūkavęs, kaip nauji. Aišku galėtų būti šiltesni, bet gi mes ne šiaurės ašigalyje.
Šie batukai skelbiami Mamų mugės Top 2 pirkiniu :)
 3) Mano pirkinys Top 3. Vyro reakcija "Pižama". Kaina ne visai adekvati, 9 eurai. Bet man prisireikė, nors apsiverk. Nu ir neverkiau, nusipirkau! :) Realiai labai gražus, kilpinio trikotažo viršus, paprasto trikotažo kelnės. Next. Nesu tikra ar nebus maža mano 2,5 metų. Labai tikiuosi, kad ne. Rūbas tvarkingas, dėvėtas minimaliai. Kadangi baltas, manau po mūsų keliaus į amžinybę, nes baltų rūbų mes neišsaugome :(
Pirkiniu esu nerealiai patenkinta.4) Kalbant apie pirkinius kuriais esu patenkinta.
Batai, visiškai nauji, kaina 4,5 euro. Ieškojau, ieškojau kame čia šaknys pakastos? Kodėl tokie pigūs, gal yra defektas. Nu nieko neradau ir nupirkau. :)
Dydis 30, dar mums dideli. Nežinau kuriam vaikui bus, bet manau kažkuris vis tiek panešios, nes dukra pavasarinė, o sūnus žieminukas. :)
Ir šiandien tyliai skaitydama mamų komentarus "Visai nebuvo naujų batukų" sau sėdžiu ir tyliai krizenu, nes aš tai nusipirkau :)
Nei reikėjo, nei ypatingi, bet va, įsireikė.

 


5) Storesnė bliuskutė, suknutė. 3 eurai, George. Išlaikyta, neapsibumbulavus, buvome pasipuošę ir sulaukėm daug komplimentų, tad tikrai vykęs pirkinys.6) Kasdienė suknelė H&M su arkliais, 2 Eurai.
"Bus sudrožt namie ar kokį kartą į darželį." - pagalvojau aš pirkdama.
Eilinį kartą vyrui viską rodau per prievartą, o jis man "o šita visai nieko" ar tai "visai graži", kažką tokio... Nors daužyk galvą į sieną, vis nesutampa nuomonė :D Tai gerai, kad nupirkau :D
Tiesa dydis 104 šį kartą damutei gana per didelis, nors šiuo metu ir nešiojame 98-104.
Šį kartą labai norėjau, kažko su arklių motyvais. Buvau paėmusi tokią šiltą liemenės tipo suknelę su arkliais, tačiau tik prie kasos paskaičiau etiketę ant kurios mažomis raidelėmis užrašyta "def", pradedu ieškot to "def" ir ten ant priekio kokia 3cm skylė... Nu jo, gerai, kad apsižiūrėjau, nes taip būčiau išmetus 3 eurus už rūbą, kurio taip ir neuždėčiau. Čia tik man atrodo kosmosas 3 eurai už rūbą su skyle?
7) Tęsiam mergaitės pirkinius.

Kasdienai drožti į darželį tikrai tiks ir tik 1,5 euro. Firmos net nežiūrėjau.8) Reikia, o kas nešios nežinau.

Pasirodė labai jau gražus jis man. Firma "My wear" t.y. RIMI gaminys, kaina 3,5 euro, tvarkingas ir labai norimas. Jei ne dukra, tai gal bent sūnus kada norės pasipuošti. :)9) Einam prie berniuko, bet čia stebuklų irgi nėra.

Liemenė, tvarkinga, truputį į priekį su dydžiu, 2 eurai. Early days, tai bent žinau, kad už tiek pat ir parduosiu.10/11) Dar dar liemenių:
Šios jau didesnės.
Paprasta liemenė (no name) 2 eurai, LEGO LIEMENE 1 EURAS!!! Ne, nu rimtai? Kad liemenė yra LEGO pamačiau tik grįžusi namo. Ačiū tai mamai, kuri pristatė šį lobį! 12/13/14) Daaaaug marškinių, kuriuos klausimas ar uždėsiu, bet va, nupirkau. 

Zaros tvarkingi marškinukai 2 eurai.
Paprasti, šilti ir džiuginantys 1 euras. Jei viską gerai suregistravau, tai pirkau 14 daiktų (iš kurių vienas kostiumėlis, 10 pavienių rūbų ir 3 poros batų), sumokėjau 40 eurų, džiaugsmo pilnos kelnės.
Vėl klausdama savęs ar dar kartą dalyvausiu, manau kad taip. Vien dėl pirmenybinio apsipirkimo verta. :)

Greta -> Mugių karštinė

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą